Svajonių slėnis

Svajonių slėnis

Gyvenamųjų namų kvartalas Kauno r.

Daugiau informacijos apie projektą: https://svajoniuslenis.lt


Svajonių slėnio kvartalo architektūra su išskirtiniais fasado elementais: vitrininiai langai, aukštos lubos, galimybė įsirengti antresolę bei sandėliukai dvibučiuose namuose. A++ klasė – modernūs sprendimai, atitinkantys aukščiausią energetinio naudingumo klasę.

Atsinaujinančių šaltinių (oras, vanduo) šildymas su vokiškais ,,Viesman” katilais ir grindiniu šildymu visame name, rekuperacinė sistema. Mes pasirinkome netradicinį ir inovatyvų sprendimą namų statybai – daug greitesnė technologija, leidžianti sienų konstrukcijas surinkti gamykloje jau su apšiltinimo sluoksniu ir į objektą atsivežti tik sumontuoti, kas reiškia, kad darbas yra greitesnis, švaresnis bei efektyvesnis.

Kiekvienas sklypas turi savo uždarą kiemą apželdintą augalais, patogų įvažiavimą automobiliams ir atskirą terasą. Viso objekto teritorija aptverta tvora, betonuotas grindinys, su įrengtais šaligatviais ir gatvės apšvietimu. Ties kiekvienu įvažiavimu atskiras šlagbaumas bei saugumą užtikrinančios vaizdo stebėjimo kameros.

Visa tai – nauji ir šiuolaikiški Jūsų svajonių namai Stanaičiuose, Kauno r.

Skambinkite